MÖBLER / Bord / Matbord 10141349
nr 1014 1349
Matbord
Carl Malmsten, Ambassadör, ej stämplat, längd: 160 cm, djup: 11 cm, höjd: 74 cm + 1 ilägg
Kondition: fläckar, slitage,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 januari 2016
kl 19:48:20
25/1 14:30:58